IV. Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı

Tanıtım Dosyası
İçİn Tıklayınız!

TÜMKAF’17 Videosu
İçİn Tıklayınız!

Düzenleyen

Ev Sahibi

Partner

YETENEĞİ KEŞFETMEK: KARİYER ETKİNLİKLERİ

Çay Saatleri

Yöneticilerin genç yeteneklerle doğrudan iletişim kurması, deneyimlerini paylaşması ve örgüt kültürlerine uygun adayları keşfetmesi amacıyla etkin bir ortam yaratıyoruz.

Atölye (Workshop) & Örnek Olay (Case Study) Çalışmaları

Kurumunuz için öncelikli konuları belirleyerek ilgi duyan öğrenci ve mezunların katılımıyla Atölye Çalışmaları düzenleyebilirsiniz. Pek çok yeni fikrin tartışıldığı beyin fırtınaları ve farklı uygulamalar için interaktif bir network ortamı oluşturabilirsiniz. Örnek olay çalışmaları ile gerçek bir konu veya sorun ile ilgili grup çalışmaları yaparak kısa zamanda büyük etki bırakan ve çözüm alternatifleri üreten bir oturum düzenleyebilirsiniz.

Başvurular ve Mülakatlar

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu veya yakın gelecekte ihtiyaç duyacağı yetenekleri, TÜMKAF’ta keşfedebilir ve kurumunuza kazandırabilirsiniz. Fuardan önce KYYD Yetenek Platformu (KYYD-YEP) üzerinden on-line iş ve/ veya staj ilanları yayınlayabilirsiniz. İlanlarınıza başvuran ve fuar süresince tanışacağınız adaylarla görüşmelerinizi zaman kaybetmeden fuar alanında size ayrılacak özel localarda ya da stantlarınızda yapabilirsiniz.

Sürpriz Etkinlikler

Öğrenci ve mezunların kurumunuza olan ilgisini artırmak için size özgü oyunlar, yarışmalar, sürpriz hediyeler vb. etkinlikler sunabilirsiniz.

Kariyer ve Yetenek Yönetimi Derneği-Yetenek Platformu
(KYYD-YEP)

“TÜMKAF katılımcısı firmalar yılda sadece 2 gün değil yıl boyunca yeteneklere doğrudan ulaşır”

KYYD-YEP; üniversiteli öğrenci ve mezunların kendi kullanıcı hesapları ile özgeçmiş bilgilerini yüklediği, aynı zamanda firmaların da kendi kullanıcı hesapları üzerinden ilanlarını duyurduğu ve CV havuzuna ulaşabildiği çevrimiçi kariyer platformudur.

CV taraması ve ilan yayınlamanın yanı sıra işverenler; kendi kurumsal profillerini düzenleyerek üniversiteli yetenekler arasında marka bilinirliklerini artırma fırsatı yakalarlar.

Sadece KYYD kariyer etkinliklerine katılım gösteren firmaların yıl boyunca kullanım ayrıcalığına sahip olduğu KYYD-YEP’in güçlü yönü, sadece “Kariyer bilincine sahip üniversiteli yeteneklerin yer aldığı güncel bir veritabanı” olmasıdır.

Katılım Alternatifleri

Sponsorlar

  • Panoramik Lounge Sponsorları
  • 1903 Lounge Sponsorları

Katılımcılar

  • Panoramik Lounge Katılımcıları
  • UEFA Lounge Katılımcıları

Firma Röportajları

Ziyaretçi Röportajları

*TUMKAF’17 fotoğraflarına ulaşmak için tıklayınız.